YATIRIMLARIMIZ

Envoyo, e-ihracat için gerekli tüm servislere ulaşıp yönetebileceğiniz, ihtiyaçlarınıza göre şekillenen bir platform.

www.envoyo.net

Devamını Oku

Türkiye’nin en genç ve donanımlı teknoloji şirketlerinden biri olan Onicorn, geleceğin teknoloji yıldızlarından biri olmanın hedefi ve motivasyonu ile büyümeye kendini adadı.

www.onicorn.com.tr

Devamını Oku

Yaşam ve iş dünyasının hızla değişen dinamiklerinde, şirketlerin varlıklarını sürdürebilme ve büyümeleri için değişim, dönüşüm, dış kaynak kullanımı (outsourcing) ihtiyaçlarını karşılıyor.

www.magnakurumsal.com.tr

Devamını Oku

PODA, UV ile sterilize edilmiş, hızlı internet erişimi olan sadece sana özel bir alanda çalışmana destek olan bir platformdur.

Devamını Oku

magİK, işe alım süreçlerini dijital bir platforma taşıyan, maliyet tasarrufu sağlayan, kullanıcı dostu online mülakat platformudur.

Devamını Oku

VOYS.ME eş zamanlı olarak duygusal ve istatiksel değerlendirme ve raporlama yapılmasını sağlayan, uçtan uca analiz imkanı sunan yeni nesil “Ses, Diyalog ve Metin Analiz” yazılım platformudur.

Devamını Oku

Glocalzone, yurt dışından ürün almak isteyenler ile seyahatini kazanca çevirmek isteyenleri buluşturan bir platformdur.

Devamını Oku

Kronnika, tekrarlayan ve zaman alan işleri 7/24 çalışarak, hızlı ve hatasız olarak düşük maliyetle yapan ilk yerli RPA platformu ve çözümüdür.

Devamını Oku

FON ŞİRKETLERİ

hiVC, erken aşama girişimlere fikirden çıkışa kadar girişimcilik yolculuğunun tüm süreçlerinde destek sağlayan halka açık bir yatırım fonudur.

Devamını Oku

Angel Effect, yatırımcılar için yüksek etkili yatırım fırsatları ve startuplar için fon bulma desteği sağlayan bir melek yatırımcı ağı platformudur.

Devamını Oku